Jump to content
NeBuNaTiCiI CoMmUnItY

Recommended Posts

  • Îți doresc să te bucuri de tot ce îți oferă viața și să fii recunoscătoare pentru toate binecuvântările pe care le trăiești! La mulți ani!
  • Pentru că astăzi este o zi specială pentru tine, mă alătur și eu celor ce-ți doresc din adâncul sufletului să ai parte numai de împliniri, satisfacții și multă sănătate. La mulți ani!
  • La multi ani, binecuvântați, sănătoși și frumoși! Să ai parte de tot ce este mai frumos in viață!
  • Vreau să știi că mereu vei putea să contezi pe mine! Indiferent de locurile în care ne va duce viață, indiferent cât de departe vom fi una de cealaltă, amintirile frumoase pe care le-am creat vor rămâne în inima mea pentru totdeauna. La Mulți Ani, prietena mea!
  • De ziua ta vin cu cele mai frumoase gânduri şi îţi doresc sănătate, bucurii, împlinire şi multe vise realizate. Steaua ta ocrotitoare să lumineze mereu asupra ta şi a celor dragi sufletului tău.Dragostea şi grija ce o dăruieşti în jurul tău să îţi fie răsplătită din plin cu multă căldură şi împlinire sufletească. La mulţi ani fericiţi!
  • Pentru că astăzi este o zi specială pentru tine, ne alăturăm şi noi celor ce-ţi doresc din adâncul sufletului să ai parte numai de împliniri, satisfacţii şi multă sănătate. Fie ca anii ce se scurg să treacă, precum razele soarelui mângâie o floare ce stă să înflorească.La mulţi ani!
  • Astăzi este ziua ta! Priveşte acest moment special ca pe o nouă pagină din povestea ta de viaţă, o poveste tot mai frumoasă cu fiecare an ce vine! La mulți ani!
  • Fiecare clipă să-ți fie promisiunea împlinirii dorințelor. La mulți ani cu sănătate și bucurie!
  • Astăzi e ziua ta, iar soarele ar trebui să îți zâmbească chiar și din spatele norilor! La mulți ani fericiți!
  • Fie ca azi, de ziua ta, cel mai așteptat și dorit vis al tău să se îndeplinească. Fie ca tot ce faci să te conducă spre succes, iar zilnic, să fii susținut de către cei dragi ție. La mulți ani!
  • Visele de azi să devină realitate, speranțele de mâine împliniri, orice cădere un pas înainte, gândul bun și fericirea să te însoțească mereu. La mulți ani!
  • Fie ca bucuria pe care ai răspândit-o de-a lungul timpului să se întoarcă la tine în această zi minunată. Îți doresc un sincer La mulți ani!
  • De ziua ta, iti doresc sa stralucesti de fericire, sa ai sanatate din belsug, iubire, ca e cel mai frumos sentiment din lume, pace si liniste alaturi de cei dragi, iar soarele sa-ti insenineze chipul azi, cand tu esti cea mai importanta floare! La multi ani frumosi si sanatosi! O zi minunata!
  • Fiecare zi din an este importanta insa azi tu esti raza de soare care straluceste, pentru ca azi ai dreptul sa faci ce vrei, pentru ca e ziua ta si meriti sa ai parte de tot binele din lume, momente colorate, zambete memorabile si oameni dragi, frumosi, alaturi de tine! Un sincer la mulţi ani iti doresc!
  • Astăzi este o zi specială, ai ajuns la vârstă la care toate căile îți sunt deschise spre un nou orizont cu bune și cu rele. Fie că această zi să te binecuvânteze, să-ți strecoare câte un strop de bunătate, fericire, iubire și speranță în toate realizările tale.
  • De ziua ta de naștere îți doresc sănătate și noroc. Fiecare zi să înceapă cu o bucurie, fiecare clipă să îți aducă împlinire. La Mulți ani!
  • Să primeșți flori de ziua ta și să înveți de la fiecare floare să iubeșți, să strălucești, să aduci bucurie și sărbătoare! La mulți ani!
  • Visele de azi să devină realitate, speranțele de mâine împliniri, orice cădere un pas înainte, gândul bun și fericirea să te însoțească mereu. La mulți ani!
  • Din suflet îți doresc să ai parte de toată iubirea și fericirea din lume, deoarece le meriți! Sunt recunoscătoare că faci parte din viața mea și că prietenia noastră trece peste orice. Felicitări de ziua ta de naștere!
  • Astăzi, când mai adaugi o floare în buchetul vieții, îți doresc din suflet să ai parte de sănătate și fericire în fiecare moment și să nu uiți niciodată cât ești de importantă pentru mine. La mulți ani!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information